11 آگوست 2019


تایم کاری شما در طول روز بسیار زیاد است در واقع شما نیمی از عمرتان را صرف کار کرده اید پس باید محل کارتان را مانند منزلتان زیبا و خاص کنید همانطور که دوست دارید و از دیدن دکوراسیون داخلی آن لذت می برید زیرا شما با انجام این کار راندمان کاری خودتان را هم افزایش می دهید و انرژی بیشتری برای کار کردن دارید. برای مثال دکوراسیون داخلی مغازه بسیار مهم است زیرا فردی که در این محل کار می کند تایم زیادی را تنها است.


رنگ های مناسب دکوراسیون داخلی محل کار


8 رنگ برای محیط اداری و محل کار مناسب می باشد که شامل مشکی، سفید، خاکستری روشن، آبی، سبز آبی، قرمز، قهوه ای، زرد می باشد.
هرکدام از این رنگ ها نشانه ی خاص خود را دارند.
سفید: نوعی آرامش، سکوت، یکنواختی را به وجود می آورد معمولا از این رنگ در مراکز اداری و یا دکوراسیون داخلی مغازه ها برای بیشتر دیده شدن وسعت مغازه استفاده می شود.
مشکی: این رنگ با خاکستری و زرد دکوراسیون داخلی بسیار شیک و مدرنی را ایجاد می کنند و جذابیت خاصی به اتاق می دهد این ترکیب رنگ بیشتر مناسب اتاق مدیریت می باشد.
خاکستری روشن: این رنگ برای اتاق های فکر، اتاق خلق اثر، اتاق هایی که افراد در آن نیاز به تمرکز دارند مناسب است زیرا باعث تمرکز بیشتر روی کار می شود.
آبی: این رنگ نشانه ی آرامش و اعتماد است و برای بدن و ذهن بسیار مفید است.
سبز آبی: سبز تعادل و رشد را به ما می بخشد و زمانی که با آبی ترکیب باشد رنگ خاصی می شود این رنگ برای اتاق کار بسیار مناسب می باشد.
قرمز: قرمز افزایش دهنده ی انرژی ذهنی است و برای مهم کردن مسائل می باشد.
قهوه ای: این رنگ برازنده ی اتاق مدیر ارشد است که بخشی از دیوار برای مثال دیوار پشت میز مدیریت را قهوه ای نماید.
زرد:این رنگ باعث تحریک فعالیت های ذهنی می شود که کاربرد زیادی در محیط های استارت آپی دارد تا زمانی که در این اتاق قرار نگرفته ای انرژی آن را درک نمی کنید.

Post a comment