11 آگوست 2019

پشت بام زیبا

امروزه مردم برای فرار از استرس بوق اتومبیل ها، شلوغی ها، آلودگی شهرهای بزرگ به باغ، باغچه، فضای سبز، سکوت پناه می برند یکی از این فضا ها می تواند پشت بام خانه ی شما باشد.

برای زیبا سازی پشت بام از کجا شروع کنیم؟


زیبا سازی محل زندگی، کار بسیار راحتی می باشد شما با استفاده از مقداری وسیله و کمی هزینه به راحتی می توانید به چیزی که مد نظر خودتان و خانواده تان است برسید.
قطعا شما این توانایی را دارید که با تعدادی میز و صندلی، تعدادی چوب، کمی گل و گیاه، و سایر وسایل مورد نیازتان یک فضای امن و راحت را برای آرامش خود و خانواده تان بسازید.


مشکلات شهرهای بزرگ

یکی مشکلات شهرهای بزرگ ازدحام جمعیت است. قیمت روف گاردن در تهران بالا است دلیل آن هم زیاد شدن آپارتمان های کوچک و بزرگ و نبود خانه های ویلایی است که مردم برای فرار از چهار دیواری اطرافشان به سوی ساخت روف گاردن در تهران سوق پیدا می کنند.

ایده گیری برای روف گاردن


همیشه در گوگل و عکس های موجود در فضای مجازی روف گاردن های زیبا و شیک را دیده ایم و آرزوی داشتن آن ها با ما همراه بوده است، حال با کمی تامل به این نتیجه می رسیم که بعضی از آرزو ها محقق می شوند.
شما با کمی سرچ در اینترنت می توانید از تصاویر روف گاردن ایده بگیرید و روف گاردن اختصاصیتان را بسازید.
در کشور های خارجی بیشتر پشتبام ها به شکل باغ و استراحتگاه در آمده است که مردم برای آرامش و استراحت از فضای زیبای آن استفاده می کنند.

بنابر این شما می توانید از محیط سقف خانه ی خود یک باغچه ی زیبا بسازید که در آن گل و گیاه، صیفی جات و گیاهان تزئینی داشته باشید و از حضور آن ها لذت ببرید.

Post a comment